top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Classic Hit List With M.G. Kelly

🎶🌟 *Wtorek godz. 13.30 🌟🎶


"🎸 We wtorek o 13:30 zapraszamy na kolejną audycję 'THE CLASSIC HIT LIST with M.G. KELLY' na antenie Radio Safira! Będzie to blisko czterogodzinna podróż przez największe klasyki muzyki rockowej i popowej, które na zawsze zmieniły oblicze światowej sceny muzycznej.


W pierwszej godzinie usłyszymy legendarne utwory takich ikon jak Beatles z 'Revolution', Fleetwood Mac z 'Dreams', czy Steely Dan z 'Reelin’ In The Years'. Nie zabraknie też klasycznych hitów od Clash, Boba Segera i wielu innych.


Druga godzina to kontynuacja muzycznej podróży z Deep Purple, Alice Cooperem, a także Dire Straits. Przygotujcie się na pełne emocji dźwięki, które na zawsze pozostaną w pamięci fanów rocka.


Trzecia godzina przyniesie nam więcej niezapomnianych utworów od takich artystów jak David Bowie, Jimi Hendrix, czy Pink Floyd. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników klasycznego rocka!


Czwarta godzina to finał naszej podróży - z Janis Joplin, Foreignerem, Bobem Dylanem, aż po Johna Lennona. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, aby ponownie przeżyć złote lata muzyki!


Włączcie Radio Safira i dołączcie do nas we wtorek o 13:30, aby razem świętować te nieśmiertelne klasyki.


 

bottom of page