top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Classic Hit List With M.G. Kelly

🎶🌟 *Wtorek godz. 13.30 🌟🎶


🎙️🎶 Już w najbliższy wtorek o godzinie 13:30 zapraszamy Was do wyjątkowej podróży w czasie z audycją "THE CLASSIC HIT LIST with M.G. KELLY".


Przez blisko cztery godziny będziemy delektować się klasykami muzyki, które na zawsze zapisały się w historii.


W pierwszej godzinie usłyszycie ikony takie jak David Bowie z utworem "Golden Years", Pretenders i "Brass In Pocket", a także Fleetwood Mac z przebojem "Say You Love Me". Nie zabraknie również Creedence Clearwater Revival z "Lodi" oraz Faces z "Stay With Me".


Drugą godzinę rozpoczniemy od "White Room" zespołu Cream, po czym przeniesiemy się w rytmie George'a Harrisona z "Got My Mind Set On You" oraz U2 z "Desire". Grateful Dead z "Truckin'" zakończy ten segment w stylu klasycznego rocka.


Trzecia godzina to kontynuacja podróży przez klasyczne hity, z Eagles i "Take It Easy", Doobie Brothers z "Minute By Minute", aż po Aerosmith wykonujących "Come Together". Nie zabraknie również Steely Dan z "Reeling In The Years" oraz Dire Straits z "The Walk Of Life".


W ostatniej, czwartej godzinie, zanurzymy się w dźwiękach Police z "De Do Do Do, De Da Da Da", Boba Segera z "Still The Same", a także Bruce'a Springsteena z "Pink Cadillac". Na zakończenie tego muzycznego maratonu, ABBA rozbrzmi z "Waterloo", dając finał pełen energii i nostalgi.


"THE CLASSIC HIT LIST with M.G. KELLY" to nasz bilet do świata, gdzie muzyka nie starzeje się nigdy. Dołączcie do nas w Radio Safira i pozwólcie sobie na chwilę relaksu przy dźwiękach, które kształtowały pokolenia.


 

Comentarios


bottom of page