top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Classic Hit List With M.G. Kelly

🎶🌟 *Wtorek godz. 13.30 🌟🎶


🎙️🎶 Już we wtorek o godzinie 13:30 zapraszamy Was na kolejną podróż z audycją "THE CLASSIC HIT LIST with M.G. KELLY".


HOUR ONE rozpocznie się od niezapomnianego "Boys Of Summer" w wykonaniu Dona Henleya, po którym rozbrzmią dźwięki "Rocket Man" Eltona Johna. Rolling Stones nie pozwolą Wam zapomnieć, że "You Can’t Always Get What You Want", a Neil Young przywróci wspomnienia z "Cinnamon Girl".


W SEGMENT 2 Steve Winwood zabierze nas "Back In The High Life Again", a Steve Miller Band z "Jungle Love" i Moody Blues z "Question" dopełnią muzycznego obrazu.


SEGMENT 3 przyniesie nam Billy'ego Joela z "Only The Good Die Young", po czym Doors zaproszą do tańca przy "Light My Fire", a David Bowie zabierze nas w kosmiczną podróż z "Ziggy Stardust".


HOUR TWO otworzy "Let The Good Times Roll" zespołu Cars, a Atlanta Rhythm Section z "So Into You" i Beatles z "Twist & Shout" nie pozwolą Wam usiedzieć w miejscu. Doobie Brothers z "Long Train Runnin'" i Eagles z "New Kid In Town" zakończą ten segment.


W SEGMENT 2 dołączy do nas Steely Dan z "Rikki Don’t Lose That Number", Genesis z "Tonight, Tonight, Tonight" i Supertramp z "The Logical Song".


SEGMENT 3 wprowadzi nas w rytmie "You Ain’t Seen Nothin’ Yet" Bachman-Turner Overdrive, a Electric Light Orchestra z "Turn To Stone" i "Can’t Get It Out Of My Head" oraz Jackson Browne z "Tender Is The Night" zakończą drugą godzinę.


HOUR 3 rozpoczniemy od "Hold The Line" Toto, "He Ain’t Heavy, He’s My Brother" Hollies, "Pink Houses" John Cougar Mellencampa i "Living For The City" Stevie Wondera.

SEGMENT 2 to Eagles z "Heartache Tonight", Dire Straits z "So Far Away" i Robert Palmer z "Addicted To Love".


W SEGMENT 3 Creedence Clearwater Revival porwie nas z "Green River", Todd Rundgren powita nas słowami "Hello It’s Me", a Peter Frampton pokaże "Show Me The Way".


HOUR 4 rozpoczniemy od "Sister Golden Hair" zespołu America, przejdziemy do "Don’t Stand So Close To Me" i "Every Breath You Take" grupy Police oraz "My Woman From Tokyo" Deep Purple.


SEGMENT 2 rozpali "Smokin'" Boston, Blood, Sweat & Tears z "And When I Die" i Paul Simon z "Mother & Child Reunion", a Doors z "Love Her Madly".


W SEGMENT 3 powrócimy do klasyki z Billym Joelem i "It’s Still Rock & Roll To Me", Bobem Segerem z "Night Moves" i Beatles z "Lady Madonna".


Ostatni SEGMENT 4 to podróż z Chicago i ich "Old Days".


Dołączcie do nas we wtorek o godz. 13.30. Bądźcie gotowi na nostalgiczne chwile przy dźwiękach, które ukształtowały współczesną muzykę POP i nie tylko...


 

Comments


bottom of page