top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Classic Hit List With M.G. Kelly

🎶Wtorek godz. 13.30🎶


🎙️ We wtorek o godzinie 13:30 zapraszamy Was na kolejną odsłonę audycji "THE CLASSIC HIT LIST with M.G. KELLY".


Przeżyjmy razem blisko cztery godziny wypełnione klasykami rocka, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki.


W pierwszej godzinie zanurzymy się w dźwięki legendarnych The Beatles z utworem "Revolution", a potem przeniesiemy się do snu z "Dreams" Fleetwood Mac. Nie zabraknie również minuty po minucie z The Doobie Brothers w "Minute By Minute". Dalej oczarują nas Sugarloaf z "Green Eyed Lady", Donovan z "Sunshine Superman" oraz niezapomniana "Killer Queen" od Queen.


W drugiej godzinie kontynuujemy z Kansas i ich "Carry On", "Come And Get It" od Bad Finger oraz kultowym "Surrender" Cheap Trick i Moody Blues. Nie zabraknie również klasycznych riffów Deep Purple w "Hush" oraz dwóch przebojów Alice Coopera.


Trzecia godzina wprowadzi nas w świat Davida Bowiego z "China Girl", Yes z "Roundabout" i Buffalo Springfield z "For What It's Worth". Areosmith, America, Pink Floyd i ELO także zagoszczą w naszych głośnikach z ich niezapomnianymi hitami.


Ostatnia, czwarta godzina, rozpocznie się od Janis Joplin, przeniesie nas przez hity Foreignera, Boba Dylana i Chicago, aż do muzycznego finale z The Beatles solo - George Harrison, Paul McCartney, John Lennon i Ringo Starr zaprezentują swoje solo projekty. Zakończymy na wysokim akordzie z Queen, Lindą Ronstadt, Peterem Framptonem i The Byrds.


Znajdźcie wygodne miejsce, włączcie Radio Safira i przygotujcie się na niezapomniane wrażenia muzyczne... M.G. Kelly zaprasza!


 

Comments


bottom of page