top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Classic Hit List With M.G. Kelly

🎶Wtorek godz. 13.30🎶 Radio.Safira.FM


W każdy wtorek o godz. 13:30 na antenie Radio.Safira.FM audycja "THE CLASSIC HIT LIST" z M.G. Kelly! To blisko cztery godziny wypełnione największymi hitami, które na zawsze zapisały się w historii muzyki.


Pierwsza godzina audycji rozpocznie się od dźwięków "Small Town" Johna Cougar Mellencampa, przeniesie Was przez rockową energię "Gimme Shelter" Rolling Stones, uspokoi "Peace Of Mind" Boston, aż do dotknięcia nostalgii z "Knockin’ On Heaven’s Door" Boba Dylana. Dalej, Elton John z "Crocodile Rock", Beatles i ich "I Am The Walrus", a także "She’s Gone" Hall & Oates oraz "Casey Jones" Grateful Dead zakończą drugi segment. Trzeci segment to powrót do korzeni z Johnem Fogertym, Spencer Davis Group, Who i Eagles.


Druga godzina to kolejna porcja klasyków. "Dance With Me" Orleans otwiera drzwi do świata, gdzie Led Zeppelin, Jefferson Starship, i Kinks mają swój czas. Segment drugi zaprezentuje Yes, dwa utwory Billy'ego Joela, a trzeci przeniesie Was do rytmów "Lowrider" War, "Rock Me On The Water" Jacksona Browne’a oraz "Magnet And Steel" Waltera Egana.


Trzecia godzina to kontynuacja magicznej podróży z Policem, Sugarloaf, Lynyrd Skynyrd, i Cream. Chicago, Santana, Bob Seger, i Steve Miller zdominują drugi segment, a trzeci przywita Was klasykami od Gerry'ego Rafferty’ego, Beatles, Cars i Fleetwood Mac.


Czwarta i ostatnia godzina rozpocznie się od Moody Blues, przechodząc przez Eagles, Band, aż do Doobie Brothers i Crosby, Stills & Nash w drugim segmencie. Norman Greenbaum, Elton John, Rolling Stones i Dobie Gray to bohaterowie trzeciego segmentu, a całą audycję zakończy Queen z ich niezapomnianym "Crazy Little Thing Called Love".


Dołącz do nas w "THE CLASSIC HIT LIST" z M.G. Kelly na fali Radio.Safira.FM!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page