top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

🎶The MAD Christian Radio Show!

W piątek o godz. 21:00, na fali Radio.Safira.FM


🔥🎸 Zapraszamy na The MAD Christian Show! 🎸🔥


Godzina Pierwsza

Rozpoczniemy od dynamicznych dźwięków „Toxic Lullabies” od Behold the Beloved, a następnie przeniesiemy się przez energetyczne „Stop The Bleeding” Wolves At The Gate, inspirujące „Never Back Down” w wykonaniu Caleba Hylesa, Manafesta & Judge & Jury. Nie zabraknie również hitów takich jak „Not Dead Yet” od LEDGER czy „Shout Your Freedom” od Skillet. Każdy utwór to unikalna historia i przesłanie, które z pewnością zainspiruje każdego słuchacza.


Godzina Druga

W drugiej godzinie "The MAD Christian Show" usłyszycie między innymi „Save You” Manafesta z gościnnym udziałem Redlight King, „Fuel” Matta Sassano oraz „Watch Out” Memphis May Fire. Nie zabraknie również dźwięków Anberlina z utworem „Impossible” czy „Wake Me Up” od Living Scars. To czas pełen mocy i głębokich emocji, które poruszają i zachęcają do refleksji.


Godzina Trzecia

Ostatnia godzina audycji to kontynuacja muzycznej podróży z jeszcze większym naciskiem na różnorodność gatunkową. Od „MOTTO” NF przez „Are You Listening” Lacey Sturm aż do „Grave Robber” Crowdera. Każdy utwór to kolejny krok w odkrywaniu głębi chrześcijańskiej muzyki. Zakończymy na energetycznych i pełnych nadziei nutach „God Is with Us” od Disciple oraz „Smiling Down” od Pillar.


"The MAD Christian Show" w Radio.Safira.FM. Piątek godz. 21.00. To nie tylko audycja muzyczna, ale przede wszystkim czas spędzony na odkrywaniu, jak wielkie przesłanie może nieść muzyka. Zapraszamy Was do wspólnego słuchania i celebracji pasji do muzyki, która łączy, inspiruje i daje siłę.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page