top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

🎶The MAD Christian Radio Show!

W piątek o godz. 21:00, na fali Radio.Safira.FM


🔥🎸 NAJNOWSZY ODCINEK AUDYCJI THE MAD CHRISTIAN RADIO SHOW! 🎸🔥


Już w ten piątek o godzinie 21:00 na antenie Radio Safira nie przegapcie wyjątkowej audycji "The MAD Christian Show"! To trzy godziny pełne energii, pasji i dynamicznej (mało powiedziane!) muzyki chrześcijańskiej, która poruszy Wasze serca i umysły.


Godzina Pierwsza Rozpoczynamy z tajemniczymi "Whispers In the Dark" od Skillet, przejdziemy przez inspirujące "Promise to Live" Disciple, zastanowimy się razem z Lacey Sturm w "Are You Listening", poleciemy wśród gwiazd z Nine Lashes w "Among the Stars", a VERIDIA zapyta "When the Moon Dies". Audio Adrenaline poruszy nas do działania w "Move", Living Scars obudzi w "Wake Me Up", a Honor & Glory przypomni, że "You Are God (When The World Is On Fire)". Islander razem z Lacey Sturm zastanowi się nad trudnościami ludzkiej egzystencji w "It's Not Easy Being Human". Skillet powróci z "Refuge", Fight The Fade wprowadzi "Composure", Manafest z Sonny Sandoval w "Nemesis" i NF da nadzieję w "HOPE". Matt Sassano zakończy pierwszą godzinę mocnym "Not My Name".


Godzina Druga Loftland zrobi hałas w "Let's Make It Loud", Arms Like Trees wyjaśni, jak "When 2 feels like 7", Memphis May Fire wprowadzi nas w "Misery", Love Like Gravity pokaże, jak "Grind". Foregone uwolni się w "Unchained", The Protest wyda ostatni oddech w "Dying Breath", Red zaskoczy w "Surrogates". Lecrae z C-Lite zastanowi się nad "Background", Tobymac wspólnie z Kirk Franklin i Mandisą rozważą "Lose My Soul", Matt Moore i Zahna zwiążą nas w "Tether". World Gone Cold przypomni, że "Opposites Attract", a Wolves At the Gate rozjaśnią "Lights & Fire".


Godzina Trzecia Manafest ogłosi "This Is Not the End", Relient K nakłoni do nie mrugania w "Don't Blink", Crowder zaskoczy w "Grave Robber". Relent wprowadzi "Danger", Ashes Remain zakopie w "Six Feet Down", Collision of Innocence wzrośnie w "Falling to Rise". Disciple z Andrew Schwab wprowadzą nas do "Panic Room", LEDGER przypomni, że "Not Dead Yet", Thousand Foot Krutch da "Courtesy Call". The Protest ponownie przypomni o "Dying Breath", Buried Above podkreśli, że "It's Never Too Late", a DJC2 razem z Fresh IE i David Seidą poprowadzą przez "Clouds". FM Static wyśle "Last Train Home", a Monday Morning zachwyci w "Wonder Of It All".


"The MAD Christian Show" To więcej niż muzyka, to przesłanie pełne nadziei i siły. Włączcie Radio Safira w piątek o godz. 21.00 i dołączcie do nas na ostre, modlitewne granie!


 


留言


bottom of page