top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Tylko dobre wiadomości!

Radio Safira i Katolicka Agencja Informacyjna

Radio Safira to polska stacja radiowa z siedzibą w Warszawie, która skupia się na tematyce religijnej; Biblii, kulturze i muzyce chrześcijańskiej.

Stacja informuje, że nawiązała współpracę z Katolicką Agencją Informacyjną, co pozwoli jej na jeszcze lepsze relacjonowanie ważnych wydarzeń z życia Kościoła w Polsce i na świecie.


Katolicka Agencja Informacyjna to największa agencja prasowa w Polsce zajmująca się tematyką religijną. Dzięki jej bogatemu doświadczeniu i szerokiemu zakresowi działalności, Radio Safira będzie mogło korzystać z materiałów i publikacji KAI, które dotyczą najważniejszych wydarzeń i informacji z życia Kościoła katolickiego. Współpraca ta umożliwi stacji radiowej poszerzenie i uzupełnienie swojej oferty o najbardziej aktualne informacje z zakresu religii, kultury i społeczeństwa.

Warto zaznaczyć, że współpraca z Katolicką Agencją Informacyjną to dla Radia Safira nie tylko możliwość korzystania z najważniejszych informacji z życia Kościoła katolickiego, ale również szansa na budowanie relacji i współpracy z innymi instytucjami i mediami związanymi z tematyką religijną i kulturalną.

 

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page