top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Uplifting Only

Sobota 21.00🎶📡 Twoja Biblia: https://tiny.pl/czczd


🌌✨ 🎵 O godz. 21:00 na fali Radio.Safira.FM możecie posłuchać kolejnego odcinka "Uplifting Only" prowadzonego przez Ori Uplift'a! 🚀


To będzie uczta dla miłośników gatunku, z ośmioma światowymi premierami.


Na playlistę trafiły m.in. takie utwory jak liryczny "When You Are Near" od Night Sky z Juliet Lyons, dynamiczny "Finally With You" w remiksie SoundLift, wykonany przez Ahmeda Romela, czy pełen emocji "Everything for Love" w wykonaniu Tycoos & Sandro Mireno z Ria Joyse. Każdy z tych utworów, jak i wiele innych, został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić niezapomniane wrażenia.


Oprócz energetycznych premier, usłyszycie też utwory z głębi gatunku trance, takie jak "A New Spirit" od Cold Blue, czy "Breathe Fire" od Pinkque & That Girl. Znajdą się również bardziej introspektywne momenty z "Swan Lake" w akustycznym miksie DJoy czy "Dreaming of Us" od Double U z Okka Oo Tha.


🎵✨🔊 Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę dźwiękowych emocji z Ori Upliftem? Niech ten wieczór stanie się okazją do odprężenia i zatopienia się w rytmach, które podnoszą na duchu i energetyzują. Radio.Safira.FM o godz. 21.00. Zapraszamy.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...Comments


bottom of page