top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Uplifting Only

Sobota 21.00🎶📡 Twoja Biblia: https://tiny.pl/czczd


Już dzisiaj o godzinie 21:00, Radio Safira zaprasza wszystkich fanów muzyki uplifting trance na niezwykłe wydarzenie – audycję "UPLIFTING ONLY" prowadzoną przez ORI UPLIFT.


Tym razem będzie to specjalne wydanie, podczas którego przedstawimy "Tune of the Year Vote 2023 - Top 25 Countdown". To Wy, fani i słuchacze UpOnly, głosowaliście na swoje ulubione utwory 2023 roku, a my zliczyliśmy Wasze głosy i przygotowaliśmy wyjątkowy ranking zwycięzców!


Przeżyjcie z nami emocjonujący odliczanie, które rozpocznie się od "Mermaid's Tears / Aerodynamica" duetu CO1N & Darkingz, przez magiczne "Come With Me" w wykonaniu Alana Morrisa i Elixus, aż po wzruszające "Nothing But Love" Myde & Cathy Burton. Każdy z utworów to małe dzieło sztuki, które w ubiegłym roku rozgrzewało serca i umysły fanów uplifting trance na całym świecie.


Nie zabraknie również miejsca dla takich perełek jak "Stronger" Maratone & Lasse Macbeth z Emilyą Buchan, "You're Everything" N-sKing, czy niebiańskie "Heavenly Light" Azovsky. Każdy z tych utworów przynosi ze sobą unikalną historię i emocje, które zostaną z nami na długo.


Podczas audycji "UPLIFTING ONLY" usłyszycie również o ogrodach waszego umysłu w "Gardens of Your Mind" Lost Witness & FAWZY z Yasmin Jane, o niezapomnianej miłości w "Lasting Love" Sylenth17, a także o niezatartych wspomnieniach w "Indelible Memory" ALIGASH.


Oprócz muzycznych emocji, ORI UPLIFT zapewni komentarz i ciekawostki na temat każdego z utworów, dzieląc się z Wami szczegółami, które sprawiają, że te kompozycje są tak wyjątkowe i zostały wybrane przez Was, słuchaczy, jako najlepsze w 2023 roku.


Nie przegapcie tego wyjątkowego wydania "UPLIFTING ONLY" w Radio Safira. Dołączcie do nas w sobotni wieczór, aby świętować najlepsze utwory uplifting trance 2023 roku i ponownie przeżyć niezapomniane chwile.


Bądźcie z nami, gdy odliczymy do numeru jeden i ogłosimy utwór roku UpOnly! Sobota, godz. 21.00. Zapraszamy.


 Comments


bottom of page