top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Wierzyć - po prostu

Strzeż się religijnej obłudy. Audycji możesz słuchać na fali Radio.Safira.FM - codziennie

(z wyjątkiem sobót), o godz. 9.00 i 17.00

Z wielu względów nasze życie chrześcijańskie nie jest naszą prywatną sprawą. Dając świadectwo swojej wiary nie tylko rozgłaszasz dobrą nowinę, ale sprawiasz, że inni zapamiętują cię, jako człowieka wierzącego, naśladowcę Chrystusa, który się tego nie wstydzi.


Z drugiej strony świadomość, że jesteś obserwowany może sprawić, że tak bardzo będzie ci zależało na tym, by dobrze wypaść przed innymi, iż swoją duchowość zamienisz w publiczny występ. Gdy tak się dzieje, twoje postępowanie nakierowane jest na to, aby zdobyć ludzkie uznanie, a nie na pokorne podążanie za Panem.


W tej części Kazania na górze Pan Jezus wziął na celownik obłudników. Odnosząc się do powszechnie znanych przypadków sprawiedliwości na pokaz uczy nas, abyśmy się stali ludźmi szczerymi, aby naszym celem było dyskretne oddawanie chwały Bogu, a nie wywieranie dobrego wrażenia na innych.


AUDYCJE: https://iflpolska.pl/sluchaj/biblioteka/


Chcemy wspierać w samodzielnym, biblijnym myśleniu. Misja IFL Polska jest polskim oddziałem Insight For Living Ministries we Frisco, w Teksasie. Korzystamy przede wszystkim z dorobku teologicznego pastora Chucka Swindolla (Charles R. Swindoll).

 

U źródła: IFL Polska

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page