top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

You 90s Rewind with M.G. KELLY

Sobota o 13:30🔥🎶 Radio.Safira.FM


🎸 Jak w każdą sobotę, wracamy do lat 90-tych z "YOUR 90s REWIND with M.G. Kelly"! 🌟 Słuchaj nas o 13:30 na fali Radio.Safira.FM.


Pierwsza godzina rozpocznie się od klasyków takich jak "This Is How We Do It" Montella Jordana, czy "I Will Always Love You" Whitney Houston, a także niezapomnianej "If I Ever Lose My Faith in You" Stinga.


Nie przegap drugiej godziny, gdzie usłyszysz "Livin' la Vida Loca" Ricky'ego Martina, "Don't Speak" zespołu No Doubt, a także legendarny "November Rain" Guns N' Roses. To idealna okazja, aby przypomnieć sobie, jak brzmiały lata 90-te!


I oczywiście... to nie wszystko...


🎶 Ustaw przypomnienie i spędź sobotnie popołudnie w rytmach, które definiowały całą dekadę. Czekamy na Ciebie w nostalgicznej podróży pełnej muzycznych wspomnień z "YOUR 90s REWIND" w sobotę o 13.30 na fali Radio.Safira.FM!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page