top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

You 90s Rewind with M.G. KELLY

Sobota o 13:30🔥🎶 Radio.Safira.FM


O godz. 13.30 Radio.Safira.FM zaprasza Was na kolejną muzyczną wyprawę w czasie z "YOUR 90s REWIND" w towarzystwie M.G. Kelly. Przenieście się razem z nami do kultowej dekady lat 90., aby ponownie przeżyć niezapomniane hity, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki.


GODZINA PIERWSZA


W pierwszym segmencie rozpoczynamy z klasycznym "Here Comes the Hotstepper" od Ini Kamoze, następnie rozgrzejemy Was z C+C Music Factory i ich "Gonna Make You Sweat". Jann Arden wprowadzi nutę nostalgii z "Insensitive", a Londonbeat przypomni o sobie przez "I've Been Thinking About You".


Drugi segment otworzy "Today" Smashing Pumpkins, po czym Eternal zabierze Was w podróż z "Stay". Aerosmith wprowadzi do świata rocka z "Crazy", a Janet Jackson ponownie połączy nas "Together Again".


Trzeci segment to mieszanka emocji z "What It's Like" Everlasta, potężnej ballady "The Power of Love" w wykonaniu Celine Dion i przebojowego "Hey Jealousy" od Gin Blossoms.


GODZINA DRUGA


Rozpoczniemy od "Runaway Train" Soul Asylum, po czym LeAnn Rimes z "How Do I Live" i Stone Temple Pilots z "Plush" przeniosą nas w różne zakątki rocka. Boyz II Men z "In the Still of the Night" wprowadzą chwilę zadumy.


W drugim segmencie zabawimy się z "Wannabe" Spice Girls, poczujemy "Power of Love / Love Power" w wykonaniu Luthera Vandrossa, z Third Eye Blind i ich "Semi Charmed Life" wrócimy do lżejszych brzmień, a R.E.M. z "Losing My Religion" przypomną o swojej nieśmiertelnej klasyce.


Ostatni segment to "Romantic" Karyn White, "Can You Feel the Love Tonight" Eltona Johna oraz "Bella (She's All I Ever Had)" Ricky'ego Martina, które idealnie zamkną naszą podróż przez lata 90.


"YOUR 90s REWIND" z M.G. Kelly na fali Radio.Safira.FM. To będzie sobota pełna muzycznych wspomnień dekady. Przygotujcie się na nostalgiczne przeboje, które do dziś poruszają serca i dusze fanów na całym świecie.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comentarios


bottom of page