top of page
Wspólnie się modlimy

Modlitwa 24/h - transmisja na żywo przez całą dobę

Centralnym punktem pracy bazy misyjnej jest  czynna całą dobę sala modlitewna, inspirowana przybytkiem Dawida (1 Krn. 23:5 25:7), w którym na pełen etat zatrudnionych było 288 śpiewaków i 4000 muzyków, pełniących służbę dla wiernych Pana i aby  służyć wspólnocie. "Całodobowy harmonogram zajęć dzielimy na dwanaście spotkań modlitewnych opartych na uwielbieniu, każde trwa dwie godziny".

Pismo Święte uczy, że modlitwa nocna i dzienna jest głęboko powiązana z uwolnieniem pełni Bożej mocy (Łk 18,7-8 ; por. Iz. 62,6-7). "Oddajemy Jezusowi nieustanną cześć, walcząc o sprawiedliwość i moc Ducha Świętego, która objawi się i przyniesie przemianę w każdej sferze społeczeństwa".

"A Bóg, czyż nie weźmie
w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał
w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich
w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?


Łk 18:7-8
"Nieustannie się módlcie!
W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem
was"

1 Tes 5:17-18

Międzynarodowy Dom Modlitwy w Kansas City (IHOPKC) to nie tylko miejsce; to także wspólnota i ruch, który obejmuje modlitwą cały świat. Założony w 1999 roku z misją 24-godzinnego modlitewnego czuwania i uwielbienia, IHOPKC ewoluował w dynamiczne centrum duchowego i społecznego oddziaływania. "Tutaj nie ograniczamy się tylko do modlitwy i uwielbienia – wyruszamy również poza nasze mury, by wpływać na otaczający nas świat. Od ewangelizacji, przez pomoc ubogim, aż po aktywność w różnych sferach społecznych – nasza społeczność jest wszechstronnie zaangażowana. Osiągnięcie tego wszystkiego jest możliwe dzięki pełnoetatowym „modlitewnym misjonarzom”, którzy ze wsparciem społeczności mogą poświęcić się modlitwie, uwielbieniu oraz różnorodnym misjom. Inicjatywy, w których uczestniczymy, stale się rozwijają – od dystrybucji żywności po wsparcie dla ofiar handlu ludźmi i przemocy domowej. Centralnym elementem naszej działalności jest sala modlitwy, w której od prawie dwóch dekad nieustannie trwa modlitwa i uwielbienie. To fundament naszych działań i to, co wyróżnia nas na tle innych organizacji. W tym miejscu każdy jest mile widziany – zarówno osobiście w Kansas City, jak i online – aby doświadczyć mocy modlitwy i być częścią tej nieustannej fali duchowego przebudzenia. Dołącz do nas o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy z Tobą w Chrystusie". Więcej dowiesz się tutaj. 

bottom of page