top of page

O nas

"Credo ut intelligam, Intelligo ut credam"
Augustyn

Chcemy zainspirować Cię biblijnym przesłaniem i mówić o sprawach, które mają znaczenie. Mamy nadzieję, że polubisz to, co usłyszysz; inspirującą muzykę i dobre wiadomości, bez reklam, nadmiaru polityki i zgiełku codzienności.

 

Nie jesteśmy obojętni na ludzką krzywdę i sprawy społecznie istotne - nie akceptujemy stylu modnej "poprawności". Zespół Radia Safira to wspólnota wiary ludzi różnych wyznań. Tak, wiara to osobista sprawa i każdy z nas wyznaje ją na swój własny sposób. Nie wstydzimy się mówić, że wierzymy. Po polsku, szkocku, irlandzku czy amerykańsku, ponad granicami i podziałami. Pochodzimy z różnych kościołów i jesteśmy patriotami naszych narodów. Safira.fm wita wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami życia z Bogiem a także potrzebują wsparcia medialnego w codziennej walce o prawo do wyznawania Boga i godnego życia w sprawiedliwości. Bóg, Honor i Ojczyzna. Te wartości są pierwszorzędne. 

Radio Safira to stacja niekomercyjna, prowadzona w ramach organizacji „non profit”. Utrzymujemy się ze składek naszego zespołu oraz darowizn.

Team

triumfujący Hiker

Editor-in-Chief

Witold

radio(at)safira.fm

+48 512 234 420

  • Twitter
Ścianie starego Records

Production Specialist

Augustyn

radio(at)safira.fm

+48 512 234 420

  • Twitter
Książki lewitujące

Office Manager

Eva

radio(at)safira.fm

+48 512 234 420

  • Twitter
bottom of page