top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Kenia Dla Filantropów

Nairobi. Szczyt Organizacji Pozarządowych (NGO)

Wkrótce Nairobi w Kenii, stanie się centrum spotkań dla przedstawicieli Organizacji Pozarządowych z Afryki.


W dniach 21-22 listopada w hotelu Trademark, odbędzie się Szczyt Organizacji Pozarządowych (NGO). Za organizację tego ważnego wydarzenia odpowiada Afrykańska Rada Organizacji Pozarządowych, która zrzesza NGO z całego kontynentu. Uczestnictwo zapowiedziało już 700 przedstawicieli z krajowych i międzynarodowych organizacji pozarządowych, darczyńców, dyplomatów i filantropów.


Misją Szczytu jest wspieranie afrykańskich NGO w tworzeniu partnerstw na poziomie regionalnym i międzynarodowym, zdobywanie funduszy oraz rozwój działalności statutowych.


Prezes Afrykańskiej Rady Organizacji Pozarządowych, Peter SaSellu, podkreślił wyzwania, z jakimi borykają się afrykańskie NGO, wskazując na skutki pandemii COVID-19 jako jeden z głównych czynników.


Szczyt będzie pełen paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz wystaw, z udziałem szerokiej rzeszy organizacji, darczyńców i sympatyków NGO. To także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i tworzenia sojuszy. Dla zainteresowanych dostępna jest rejestracja online, a szczegóły wydarzenia, zostały opublikowane w serwisie internetowym organizatora zjazdu.


 

U źródła: NGO press release

Fot: NGO website

コメント


bottom of page