top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

"Pójść Za Jezusem" - Nowy Cykl Wykładów

🌟 Od wtorku zanurzaj się w duchowej podróży z nową audycją „Pójść za Jezusem” na fali Safira.FM 🌟

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak naprawdę wyglądało wezwanie do naśladowania Jezusa według Ewangelii Jana? Jak zwykli ludzie odkrywają nadzwyczajną misję, do której są powołani? Zaczynamy od najbliższego wtorku i codziennie oprócz sobót o godzinie 9:00, z powtórką o 17:00, zapraszamy Was do głębokiego, duchowego doświadczenia z audycją „Pójść za Jezusem”.


📖 Odkryj Boskość i Ludzkość w Jezusie 📖

Ewangelia Jana nie tylko ukazuje boskość Jezusa, ale również przedstawia w barwny i autentyczny sposób ludzi, którzy pierwszy raz odpowiedzieli na Jego wezwanie. Dzięki tej audycji zrozumiesz, że nie trzeba być doskonałym, aby podążać za Jezusem.


🔍 Metodyka Badania Pisma 🔍

Podczas naszych audycji zastosujemy zaawansowaną metodologię badania Pisma Świętego, składającą się z analizy tekstu, interpretacji, korelacji i zastosowania. Ta metoda jest bardziej szczegółowo opisana w książce Chucka Swindolla „Odkrywanie Biblii: W poszukiwaniu przepisu na życie”, którą można nabyć na stronie IFL Polska lub na stronie Wydawnictwa Aetos.


🌏 Wsparcie IFL Polska 🌏

Audycja jest wspierana przez IFL Polska, polski oddział Insight For Living Ministries z Teksasu, który korzysta z bogatego dorobku teologicznego pastora Chucka Swindolla.


Nie przegap tej wspaniałej okazji do pogłębienia swojej wiary i zrozumienia Ewangelii! Odkryj, jak zwykli ludzie stają się częścią niezwykłej misji i jak możesz do nich dołączyć! 🙏


Pierwszy konspekt do samodzielnej pracy ze Słowem Bożym możesz poprać tutaj.

 

Comments


bottom of page