top of page

Serwis informacyjny

Poranek z Biblią

Od wtorku (12.09), codziennie o godz. 6.00, zaczynamy dzień z Dobrą Wiadomość o ratunku w Chrystusie w relacji Jana

🌟 Witaj! 🌟


Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zacząć dzień w inny sposób niż dotąd? ? Jak nadać swojemu porankowi głębszy sens i cel? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego – audycję, która z pewnością zasługuje na Twoją uwagę!


📖 Prezentujemy "Dobrą Wiadomość o ratunku w Chrystusie w relacji Jana" – audycję, która zanurzy Cię w słowach Ewangelii Jana w nowoczesnym przekładzie NPD.


🕕 Każdego dnia o 6 rano czasu polskiego, zaczynaj dzień w najlepszy możliwy sposób – ze Słowem Bożym, które stanie się dla Ciebie inspiracją i przewodnikiem.


🗣 Za mikrofonem usłyszysz znanego aktora Andrzeja Seweryna, który ukaże Ci Ewangelię w nowym, świeżym świetle.


🎵 Muzykę, która dodatkowo ubogaci Twoje doświadczenie, przygotował Rafał Gorączkowski.


💬 W kontekście nowej ewangelizacji Europy, mówi się coraz częściej o inkulturacji Dobrej Wiadomości. Nowy Przekład Dynamiczny (NPD) jest tym narzędziem, które sprawia, że Słowo Boże jest zrozumiałe i bliskie współczesnemu człowiekowi.


✨ Jeżeli zmagasz się z trudnościami językowymi czy archaizmami w tradycyjnych przekładach, Biblia NPD i nasza audycja są właśnie dla Ciebie!


📚 Dziękujemy Wydawnictwom Vocatio i NPD za udostępnienie tego cennego zasobu.


🔔 Zapraszamy serdecznie do słuchania codziennie o 6 rano. Nie ma lepszego momentu na początek dnia niż z Bożym Słowem w sercu.


Bądź z nami i doświadcz, jak Słowo Boże może odmienić Twój każdy dzień! 🙏

 

Witold Augustyn

Comments


bottom of page