top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

American Hit List With M.G. Kelly

W poniedziałek o godz. 13.30🎶

W nadchodzący poniedziałek, jak co tydzień o 13:30 na antenie Radio Safira, audycja "M.G. Kelly's American Hit List". To trzygodzinne show, które zabierze Was w muzyczną podróż po największych amerykańskich hitach.


W pierwszej godzinie audycji usłyszycie klasyki takie jak "A Hard Day's Night" The Beatles, "Bits And Pieces" The Dave Clark 5, czy "Your Mama Don’t Dance" Loggins & Messina. Nie zabraknie też Gladys Knight z utworem "Neither One Of Us" czy rytmicznych dźwięków Sly & The Family Stone z "Dance To The Music".


Druga godzina to kontynuacja hitów, w tym "See You In September" The Happenings, "Reach Out, I'll Be There" The Four Tops, a także "Someone Saved My Life Tonight" Eltona Johna. Rockowe brzmienia Rolling Stones z "19th Nervous Breakdown" i "Tumbling Dice" również znajdą się w playliście.


Trzecia godzina rozpocznie się od "In The Year 2525" Zager & Evans, po czym szybko przejdzie do "Get Back" The Beatles i "Green River" Creedence Clearwater Revival. Nie zabraknie również klasyków od The Doors, The Monkees, czy The Eagles z ich legendarnym "Hotel California".


To będzie prawdziwa uczta dla fanów klasycznego rocka i amerykańskich hitów. Każdy segment audycji wypełniony jest kultowymi utworami, które na stałe wpisały się w historię muzyki. "M.G. Kelly's American Hit List" to idealna okazja, by przypomnieć sobie te melodie i poczuć klimat minionych dekad.


Dołączcie do nas w Radio Safira i pozwólcie sobie na chwilę nostalgii z najlepszymi amerykańskimi hitami!


 

Comments


bottom of page