top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Art of Rave - Terry Golden

W poniedziałek, o godz. 23:00

Już dzisiaj, w poniedziałek o godzinie 23.00 na falach Radio Safira, czeka nas niezwykłe muzyczne doświadczenie z audycją "Art of Rave", prowadzoną przez uznanego DJ-a Terry'ego Golden.


Zapraszamy do wsłuchania się w jego wyjątkowe miksowanie, które łączy nowoczesne rytmy z klasycznymi dźwiękami elektroniki.


W playlistę tej nocy włączone zostaną energetyzujące utwory, takie jak "Losing Love" (Extended Mix) z Jordanem Grace, oryginalne miksy Cristopha "Tha Music" i "Get It Together" w klubowej wersji od samego Golden. Ponadto, usłyszymy unikalne edycje klubowe Massano "Ghost Again" i "The Blaze", a także popularne hity w nowych aranżacjach, w tym "How Deep Is Your Love" z Calvinem Harrisem oraz "My Cosmos Is Mine" od Depeche Mode. Nie zabraknie również świeżych dźwięków od Meduzy, Silver Panda czy Tiesto.


Przygotuj się na niezapomniany wieczór pełen elektryzujących dźwięków i wibracji, które tylko Terry Golden potrafi wydobyć ze swojej muzycznej skrzyni. Nie przegap "Art of Rave" w Radio Safira - to spotkanie z prawdziwą sztuką rave'u!


 Comments


bottom of page