top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Art of Rave Terry Golden & Luis Torres

Poniedziałek, godz. 23.00


O godzinie 23:00 na antenie Radio Safira czeka na Was ciekawe wydarzenie muzyczne, które przeniesie Was w sam środek elektronicznych brzmień i niezapomnianej atmosfery rave. Tego wieczoru, w ramach audycji "Art of Rave", Terry Golden zaprezentuje ekskluzywny set, na którym nie zabraknie zarówno jego autorskich utworów, jak i wyjątkowych remixów.


Otworzymy audycję energetycznym "Rave For Life" w wykonaniu Hevi Levi i Terry'ego Golden, po czym przeniesiemy się do hipnotyzującego świata z "The Navigator" od Jorisa Voorna. Terry Golden nie zawiedzie również fanów mocniejszych brzmień, prezentując "War Zone" w wersji Extended Mix, a także klubową edycję "Otherside", przygotowaną wspólnie z Black Box. Nie zabraknie również ekskluzywnego editu "Ghost Again" od Massano oraz innych wyjątkowych utworów, które sprawią, że ta noc będzie niezapomniana.


Gościem specjalnym audycji będzie Luis Torres, który przygotował własną listę utworów, włączając w niej m.in. energetyczne "Can't Hide" oraz remix "Bad Memories" od David Guetta. Luis zabierze nas również w podróż przez elektronikę z "Angel Dust" od Solardo, aż po nostalgiczne "Ghosts N Stuff" w nowej odsłonie.


Bądźcie z nami w Radio Safira i doświadczcie niezwykłej mocy muzyki razem z Terry'm Golden i Luisem Torres.


 



Comments


bottom of page