top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Art of Rave Terry Golden & Luis Torres

Poniedziałek, godz. 23.00 na fali Radio.Safira.FM


To już dzisiaj, o godzinie 23:00, Radio.Safira.FM ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową audycję "ART OF RAVE" prowadzoną przez niezrównanego Terry'ego Goldena. Zanurz się w świat elektronicznych brzmień, które łączą klasyczne rave’owe wibracje z nowoczesnymi rytmami, kreując niezapomnianą atmosferę na zakończenie dnia.


Terry Golden, mistrz selekcji, zaprezentuje mieszankę utworów, które poruszą każdego fana muzyki elektronicznej. Audycja rozpocznie się od nowoczesnej interpretacji kultowego hitu "Missing" w wykonaniu Everything But The Girl, w remiksie Sonny'ego Noto, przenosząc słuchaczy w głębie progressive deep.


Nie zabraknie również miejsca na kreatywne mashupy, takie jak połączenie Lucas & Steve, Yves V i P!NK w "After Trust Fall" oraz Olivera Heldensa i Hardwella w "Disco Spaceman", które gwarantują unikalne doznania dźwiękowe. Utwory takie jak "May" od infinytech czy "Traffic" w nowej odsłonie Tiësto obiecują intensywne melodic deep i trance'owe brzmienia.


Zaprezentowane zostaną także wyjątkowe utwory, takie jak "Feel The Groove" od NEENOO czy mashup "You've Got The Mariposa", łączący Einmusika, Solee i Florence & The Machine, co stanowi hołd dla klasyków w nowoczesnej aranżacji. Terry Golden zaskoczy również autorskim utworem, podkreślając jego niezwykły talent i pasję do tworzenia muzyki.


Audycja "ART OF RAVE" to także okazja, aby usłyszeć wyjątkowe remiksy i edycje utworów od takich artystów jak CamelPhat, Elderbrook, czy Eric Prydz.


Przygotuj się na podróż przez świat nowoczesnej elektroniki z "ART OF RAVE" na Radio.Safira.FM.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...


Comments


bottom of page