top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Art of Rave Terry Golden & SKIY

Poniedziałek, godz. 23.00


Już w poniedziałek o godzinie 23:00, Radio Safira zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne - audycję "Art of Rave" prowadzoną przez Terry'ego Goldena. Tego wieczoru naszym gościem specjalnym będzie niezwykle utalentowana SKIY, która z pewnością wprowadzi nas w wyjątkowy nastrój swoim unikalnym setem.


Rozpocznijmy podróż od magicznego "Magic" Terry'ego Goldena, po czym zanurzymy się w klubowych editach hitów "Veselka" od Miss Monique i "Friends" od Meduzy, specjalnie przygotowanych przez naszego gospodarza. Nie zabraknie również tajemniczego utworu "ID" oraz emocjonalnego reworku "Save The World" od Swedish House Mafia. Terry Golden wraz z Eileen James zaprezentują również swój oryginalny mix "I Need Redemption", a Notre Dame x Roland Clarke w mashupie Stone Van Brookena przeniosą nas w stan euforii z "We Can Yumi Again".


Czas na SKIY i jej wybór, który z pewnością zainteresuje miłośników elektronicznych brzmień. "High" rozpocznie jej set, prowadząc nas przez fascynujące dźwiękowe krajobrazy utworów takich jak "Arcade" od Undercatt, "Before We Know Light" od Fabrication, aż po hipnotyzujący "Dreamcast" od Mind Against i energetyczny "Blackout" od Lexera.


To będzie poniedziałkowy wieczór pełen niespodzianek i niezapomnianych dźwięków, które z pewnością zachwycą każdego fana muzyki elektronicznej.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...


Комментарии


bottom of page