top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

BACK TO THE 70S with M.G. KELLY

📻✨ Środa o godz. 13.30 w Radio Safira! 📻✨


Wracamy do magicznych lat 70-tych razem z M.G. Kelly w Radio Safira! Już w środę o godzinie 13.30 zapraszamy Was na niezapomnianą muzyczną podróż "BACK TO THE 70S".


Przygotujcie się na blisko cztery godziny pełne kultowych hitów, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki.


W pierwszej godzinie audycji przeniesiemy się do rytmów takich zespołów i artystów jak Chicago, The Doobie Brothers, KC & The Sunshine Band, Elton John, czy Linda Ronstadt. Nie zabraknie również porywających dźwięków Abba czy Earth, Wind & Fire.


Druga godzina to kolejna dawka legendarnych utworów, tym razem w wykonaniu Johna Lennona, Kansas, Ringo Starra, a także Paul McCartney & Wings oraz The Rolling Stones. Stevie Wonder, Gary Wright i Three Dog Night sprawią, że poczujecie niesamowitą energię tych lat.


Trzecia godzina to kontynuacja muzycznej podróży z The Stampeders, Bob Seger, Carole King oraz Dave Edmunds. Billy Joel, The Emotions oraz Hall & Oates przypomną nam, jak brzmiała prawdziwa muzyka serca.


Ostatnia, czwarta godzina audycji, to finałowa eksplozja muzycznych emocji. Sanford -Townsend Band, Seals & Crofts, Steely Dan, a także The Steve Miller Band i Cat Stevens zabiorą nas w podróż do niezapomnianych chwil pełnych słońca i wolności. Argent, Badfinger i Paul Simon dodadzą tej podróży głębi, a Earth, Wind & Fire, Leo Sayer oraz Crystal Gayle wprowadzą nas w świat tanecznych rytmów.


Nie przegapcie "BACK TO THE 70S" z M.G. Kelly na antenie Radio Safira. To będzie wyjątkowe popołudnie, podczas którego przypomnimy sobie, dlaczego muzyka lat 70-tych jest uważana za jedną z najlepszych w historii.


Włączcie Radio Safira w środę o godz. 13.30 i pozwólcie sobie na chwilę nostalgii i wspaniałych wspomnień z muzyką, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.


 

Comments


bottom of page