top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

BACK TO THE 70S with M.G. KELLY

📻✨ Dzisiaj o godz. 13.30 w Radio Safira! 📻✨

🎸🌟 UWAGA FANI MUZYKI LAT '70! 🌟🎸


Dziś na antenie Radio Safira specjalna audycja: BACK TO THE 70S with M.G. KELLY! 🔥


Startujemy o 13:30! Przygotujcie się na blisko cztery godziny pełne klasycznych hitów, które na nowo rozbudzą Waszą miłość do retro rytmów!


HOUR ONE - Wyruszamy w podróż z The Doobie Brothers i "Listen To The Music", Donna Summer pokaże, co to znaczy "Hot Stuff", a Al Wilson porwie Was z "Show And Tell". Nie przegapcie rozgrzewającej sesji z Lindą Ronstadt i przełomowym "Rocket Man" od Eltona Johna. K.C. & The Sunshine Band zabiorą Was do tańca z hitem "Get Down Tonight". A to dopiero początek!


HOUR TWO - ELO przywołają wibracje z "Don't Bring Me Down", John Lennon pokaże, jak przetrwać noce z "Whatever Gets You Thru The Night", a Paul McCartney otworzy drzwi z "Let ‘Em In". Strawberry Letter #23 od Brothers Johnson i sentymentalna "Angie" The Rolling Stones to tylko niektóre z perełek tej godziny.


HOUR THREE - Czuje się ktoś na siłach na "Sweet City Woman" The Stampeders? A może "Night Moves" Boba Segera? The O'Jays ostrzegą przed "Back Stabbers" w rytmie soul!


HOUR FOUR - Dajcie się ponieść sentymentalnej podróży z Rodem Stewartem i "Stay With Me", "Summer Breeze" Seals & Croft czy klasycznym "One Of A Kind Love Affair" The Spinners. Zakończymy na wysokich nutach z Queen i "You're My Best Friend" oraz "Boogie Wonderland" Earth, Wind & Fire.


Do usłyszenia w 📻 Radio Safira - gdzie klasyka żyje wiecznie! ⭐ Nie zapomnijcie nastawić alarmu na 13:30 i dołączyć do naszego muzycznego maratonu z najlepszymi hitami lat 70.!


 

Foto: wix.com

Comments


bottom of page