top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Behind the Tunes & Natalie Layne

🔥🎵 Chrześcijańska muza w Radio.Safira.FM - niedziela, godz. 23.00🎵🔥


"Behind the Tunes" - tym razem z Natalie Layne w Radio.Safira.FM - i jak co tydzień - w niedzielę o godzinie 23:00. To kolejna okazja, aby zagłębić się w historie stojące za ulubionymi utworami chrześcijańskiego popu i rocka.


Pierwszy segment audycji rozpoczniemy od utworu Matta Kinga "Shores of Mercy", po czym Natalie Layne zaprezentuje swój singiel "Amen". Następnie posłuchamy Terriana z energetycznym "Big God" i Katy Nichole, która dostarczy porcję nadziei w "Hold On". Segment zakończymy utworem Jeremy'ego Campa "Getting Started".


W drugiej części programu skupimy się na utworach, które motywują i inspirują. Steven Curtis Chapman przypomni nam, aby "Don’t Lose Heart" (Nie tracić serca), a David Leonard w duecie z Joshem Baldwinem wykona "Every Hour", przypominając o ciągłej obecności Bożej. Apollo LTD doda energii z "Run", Jordan Feliz ogłosi, że "The King is Alive", a Mercy Me zamyka naszą podróż muzyczną utworem "To Not Worship You".


Dołączcie do nas w Radio.Safira.FM - tu każda nuta ma swoją niepowtarzalną historię. Nie zapomnijcie nastawić przypomienia na 23:00 w niedzielę!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page