top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blessed Beatz - Christian Show

Chrześcijański HIP HOP? Tak! I jeszcze... Worship, Soul i Rap. Poniedziałek o godz. 10.00, 12.30, 16.30 i 22.30.

W najbliższy poniedziałek, przez cały dzień, na antenie Radio Safira - "Blessed Beatz Live", poświęcona chrześcijańskiemu hip-hopowi. To dwugodzinne, cotygodniowe show, w którym znajdziecie wszystko, co najlepsze w tym gatunku muzycznym.


Audycja rozpocznie się od dynamicznego wprowadzenia przez Marcusa Sullivana, gospodarza programu "Blessed Beatz Live". Następnie, przeniesiemy się do serca programu – Top 10 Countdown, gdzie usłyszycie najgorętsze utwory tygodnia, w tym hity takie jak "Glory" Tripa Lee, "Add It Up" Lecrae, czy "Winning" Wande.


W dalszej części audycji, w segmencie 2, poznacie artystów takich jak Mike Teezy i Mark White, a także usłyszycie utwory "Glory" KB i "New Church" 1K Phew. Będzie to także okazja, by dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach tygodnia w świecie chrześcijańskiego hip-hopu.


Audycja "Blessed Beatz Live" to nie tylko muzyka. W segmencie "Real + Refined" usłyszycie utwory Sarah Reeves "Not My Style" oraz "1st Class" Caleba Gordona. Na koniec programu czeka na Was "DJ Wiz J.A.M Mix", który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych.


To będzie poniedziałek pełen inspirującej muzyki, ciekawych wywiadów i najświeższych informacji ze świata chrześcijańskiego hip-hopu. "Blessed Beatz Live" to program, który łączy wiarę z muzyką, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy do słuchania!


 

Comments


bottom of page