top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Blue Pie Show

⏰ 13:30 w niedzielę


🎤🎧W niedzielę o godzinie 13.30 na antenie Radio.Safira.FM jak zwykle, cotygodniowy odcinek Blue Pie Radio Show! W tym wydaniu Gabe Rizza, Damien Reilly i Anthony Milton zapraszają na rockowe brzmienia, prezentując utwory takich artystów jak Dave Evans, Southpaw, Oohlala oraz Key Loch. Przygotujcie się na solidną dawkę rock'n'rolla, która zabierze Was w muzyczną podróż od klasycznego rocka, przez alternatywny, aż po nowoczesne brzmienia.


Część A rozpocznie się od kultowego "Heartbreak Hotel" w wykonaniu Dave Evansa, po czym przeniesiecie się do kosmicznych brzmień Southpaw z utworem "Alien". Nie zabraknie energetycznych hitów takich jak "Sinner" Dave Evansa czy "Windmill Man" Southpaw, aż po zaskakujące dźwięki "Space Toast" od Slimey Things. Ta część zakończy się rockowym uderzeniem w postaci "Trouble" od Running Blue.


Część B otworzy hipnotyzujące "Kindness Of Strangers" Oohlala, zapowiadając kolejną porcję wyjątkowych utworów. Usłyszycie m.in. "Back On The Firing Line" Dave Evansa, "Don't Fight The Feeling" Oohlala, a także "Another Bad Day" w remiksie Gabe Rizza, Sahry i Avery May Parker. Ostatnie akordy rozbrzmiewają w "Loving Hand" Oohlala, kończąc ten niezwykły muzyczny seans.


Radio.Safira.FM w niedzielę to spora dawka muzycznych emocji. Bądźcie gotowi na mocne gitarowe riffy i niepowtarzalne wokale, które na długo zostaną w Waszej pamięci. Do usłyszenia!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comentarios


bottom of page