top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind

PIĄTEK w Safira.FM!

Radio Safira zaprasza na wyjątkowe piątkowe święto muzyki chrześcijańskiej – audycję "Christian Music Rewind". Przez cały dzień będziemy cieszyć się klasykami współczesnej muzyki chrześcijańskiej, które przypomną nam o sile i pięknie wiary wyrażonej w muzyce.


Rozpoczniemy od godziny pełnej inspirujących utworów. W pierwszym segmencie usłyszymy Newsboys z "He Reigns", Bryan Duncan z "Step By Step", Ragamuffin Band z "My Deliverer", Clay Crosse z "Saving The World" i Michael English z "Save Me". To ponad 23 minuty muzycznych przesłań, które umocnią Twoją wiarę.


W drugim segmencie, który potrwa ponad 17 minut, zanurzymy się w dźwiękach Nicole C. Mullen i jej "Redeemer", Amy Grant z "Find A Way", Wes King z "Life Is Precious" oraz Michael W. Smith z "Jesus Is The Answer".


Kolejne 15 minut to trzeci segment z Johnem Elefante i "Not Just Any Other Day", Gregiem Longiem i "Jesus Saves" oraz Avalon z "Testify To Love".


Druga godzina audycji zapowiada się równie emocjonująco. Zacznijmy od 22 minut z Rebecca St. James i jej "Song Of Love", Out Of The Grey z "Steady Me", Larnelle Harris z "I Choose Joy", Twilą Paris i jej "God Is In Control", a także zabawnym przerywnikiem od Dennisa Swanberga i Jaci Velasquez z "We Can Make A Difference".


W drugim segmencie godziny drugiej, Margaret Becker zagra "Deep Calling Deep", Carman "The Champion", PFR "That Kind Of Love" oraz Jars Of Clay "Liquid". To łącznie 18 minut muzyki, która porusza serca.


Na zakończenie trzeci segment godziny drugiej. To 13 minut z Delirious? i ich "Deeper", ponownie Avalon z "Testify To Love" oraz Audio Adrenaline z "Hands And Feet".


Dołącz do nas w Radio Safira w każdy piątek i poczuj moc i piękno wiary wyrażonej w muzyce.


 

Comments


bottom of page