top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind


Przygotujcie się na niezwykłe muzyczne doznania z audycją "Christian Music Rewind" na antenie Radio.Safira.FM, która odbędzie się w piątek i potrwa przez cały dzień, podzielona na sześć epickich części. Każdy segment przeniesie Was w różne epoki muzyki chrześcijańskiej, prezentując utwory, które poruszyły serca wielu pokoleń.


Pierwsza godzina:


- Segment Pierwszy (23:10): Zacznijmy z energią Jump 5 i ich "Spinnin' Around", a następnie zanurzmy się w refleksyjnych dźwiękach DC Talk w "What If I Stumble". Degarmo & Key przypomną "Every Moment", Jeremy Camp wyzna "I Still Believe", a David Meece zagra "Once In A Lifetime".

- Segment Drugi (18:36): Amy Grant z "Children Of The World", Ragamuffin Band w "My Deliverer", Anointed z "The Call" oraz Susan Ashton z "Here In My Heart" zapewnią więcej inspirujących chwil.

- Segment Trzeci (13:02): Newsboys z "Who", Tree63 w "Look What You've Done", i Tait z "All You Got" zakończą pierwszą godzinę pełną mocy i inspiracji.


Druga godzina:


- Segment Czwarty (22:34): Mylon & Broken Heart z "Love God, Hate Sin", Rebecca St. James w "God" i Michael W. Smith z "Place In This World". FFH w "Watching Over Me" oraz Phillips, Craig & Dean w "Concert Of The Age" zakończą segment, a Bob Smiley dostarczy momentu humoru z "Funny Flashback".

- Segment Piąty (17:27): Newsboys ponownie z "Joy", Al Denson w "Be The One", Carman z "Addicted To Jesus" oraz Jonathan Pierce z "Carry You With Me" kontynuują naszą podróż.

- Segment Szósty (14:23): Cindy Morgan śpiewa "I Will Be Free", Steven Curtis Chapman w "Let Us Pray", a Rachael Lampa z "Blessed" zamknie drugą godzinę naszej muzycznej podróży.


🙌 Dołączcie do nas w tym wyjątkowym dniu, pełnym przełomowych utworów i artystów, którzy na zawsze zmienili oblicze chrześcijańskiej muzyki. Niech ten dzień będzie dla Was źródłem inspiracji i duchowego wzrostu!🎶✨🙏 Radio.Safira.FM - przez cały dzień! 🎶🙏


 

Comments


bottom of page