top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Christian Music Rewind


Dla wszystkich miłośników muzyki chrześcijańskiej Radio.Safira.FM przygotowało coś wyjątkowego! Przez cały dzień, w sześciu odsłonach, zapraszamy Was na specjalną audycję "Christian Music Rewind", która zabierze Was w podróż przez największe hity muzyki chrześcijańskiej.


GODZINA PIERWSZA

W pierwszym segmencie usłyszycie utwory, które na długo zapadły w serce słuchaczy. Rebecca St. James z "In Me" czy Newsong z "Miracles" to tylko początek muzycznej podróży, którą dla Was przygotowaliśmy. Nie zabraknie również Nicole C. Mullen z "Call on Jesus" oraz Newsboys z energetycznym "Love, Liberty, Disco". Jars of Clay zamyka ten segment swoim przejmującym "Hand".


Drugi segment to muzyczne historie opowiedziane przez Geoff Moore and The Distance w "Listen to Our Hearts" oraz Delirious? z "Sanctify". Avalon zachęci Was do "Knocking on Heaven's Door", a Clay Crosse przypomni o znaczeniu oddania z "I Surrender All".


Trzeci segment otworzy Sonicflood z "I Could Sing of Your Love Forever", a DC Talk i Audio Adrenaline zaoferują utwory pełne głębokiej wiary i nadziei.


GODZINA DRUGA

Czwarty segment rozpocznie się od DC Talk z "Nu Thang", przechodząc przez serdeczne wyznania Bryana Duncana w "Love You with My Life" i Stevena Curtisa Chapmana z "Lord of the Dance". Nie zabraknie też momentu na uśmiech z "Funny Flashback - Steve Geyer" oraz utworów od Anointed i Katinas.


W piątym segmencie czeka na Was jeszcze więcej inspirujących melodii. Out of the Grey z "Walk by Faith", Leslie Philips z "Strength of My Life", a także 4HIM z "The Basics of Life" i Sixpence None the Richer z "Waiting on the Sun".


Zakończenie to szósty segment, gdzie Michael O'Brien z "Nothing's Gonna Turn Me Around", Rachael Lampa z "Savior Song" i Bebe & Cece Winans z "Celebrate New Life" przypomną o radości i nadziei płynącej z wiary.


Piątek przez cały dzień. Sześć inspirujących części chrześcijańskiej audycji Christian Music Rewind. Radio.Safira.FM zaprasza.


 

Комментарии


bottom of page