top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

LIST DO EFEZJAN

Codziennie w Radio.Safira.FM o godz. 20.25


W tym miesiącu Radio.Safira.FM zaprasza na codzienne spotkania z "Listem do Efezjan". Emisja o godz. 20.25 stanie się okazją do zgłębienia tekstu, który Apostoł Paweł napisał, przebywając w więzieniu w Rzymie około 60-61 roku naszej ery. Jego pobyt w Efezie, pełen wyzwań i sukcesów misyjnych, stał się podstawą do napisania tego listu, który odgrywa znaczącą rolę w Nowym Testamencie.


List do Efezjan różni się od innych pism Pawła. Skupia się on na istocie chrześcijaństwa i jego praktycznym zastosowaniu w życiu wierzących, niezależnie od bieżących problemów. Paweł przekazuje głębokie prawdy teologiczne, które mają pomóc wierzącym żyć zgodnie z ich niebiańskim powołaniem. Rozwój duchowy, jedność, świętość, miłość, mądrość i wytrwałość w walce duchowej – to wartości, które Paweł podkreśla jako kluczowe dla życia chrześcijańskiego.


Nasze spotkania z "Listem do Efezjan" będą nie tylko okazją do zgłębienia tekstu, ale też do refleksji nad naszym życiem. Czy życie, które prowadzimy, odzwierciedla dar Boży, jakim jest Jezus Chrystus? Jak zmieniło się nasze życie odkąd przyjęliśmy wiarę?


Dołącz do nas każdego wieczoru w kwietniu o 20.25, by wspólnie odkrywać bogactwo "Listu do Efezjan" 📖✨


Audycji możecie słuchać dzięki Wydawnictwu NPD.


 


Comments


bottom of page