top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Live From The '60s with THE REAL DON STEELE

Czwartek - o godz. 13.30

🎵📻 Już w ten czwartek o godzinie 13:30, zapraszamy Was na kolejną audycję w Radio Safira - "LIVE FROM THE '60S with THE REAL DON STEELE"! 🕰️🎤


Zawsze w czwartek. wracamy do złotej ery muzyki lat 60. Przez blisko trzy godziny, czeka na Was niesamowita mieszanka hitów, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki.


⭐ GODZINA PIERWSZA:

Zaczynamy od energetycznych rytmów The Beatles i Dave Clark Five, przechodząc przez romantyczne dźwięki Barbry Streisand, aż po rockowe brzmienia The Nashville Teens. Nie zabraknie także kultowego "My Boy Lollipop" Millie Small i przebojów The Newbeats. To tylko początek naszej muzycznej podróży!


⭐ GODZINA DRUGA:

W drugiej godzinie przeniesiemy się w świat soulu i rocka. Usłyszycie The Beatles w swoim klasycznym "All You Need Is Love", a także hit Arthur Conley i The Buckinghams. Nie zabraknie także legendarnych The Rolling Stones i The Who!


⭐ GODZINA TRZECIA:

Trzecia godzina to prawdziwa uczta dla fanów rock'n'rolla. Od klasycznych melodii Elvisa, przez sentymentalne dźwięki The Tokens, aż po rozrywkowe rytmy Ray Charlesa i Everly Brothers.


🌟 Dołączcie do nas w tej nostalgicznej podróży, pełnej wspomnień i niezapomnianych melodii. Zanurzcie się w dźwiękach, które na zawsze zapisały się w historii muzyki.


 

Comments


bottom of page