top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Live From The '60s with THE REAL DON STEELE

Czwartek - o godz. 13.30


Radio Safira prezentuje: LIVE FROM THE '60S with THE REAL DON STEELE!


Dołącz do nas w czwartek o 13.30 na antenie Radio Safira na trzygodzinną podróż muzyczną w czasie z legendarnym Donem Steelem. W audycji "LIVE FROM THE '60S" przeniesiemy się do złotej ery muzyki, przeżywając na nowo magię lat 60-tych!


Pierwsza Godzina: Rozpoczniemy od The Fifth Dimension z ich kultowym "Up, Up and Away", a następnie przejdziemy do Neala Diamonda z "Thank The Lord For The Night Time" oraz nieśmiertelnego "Penny Lane" od The Beatles. W kolejnych segmentach usłyszysz hity takie jak "The Happening" od The Supremes, "Never My Love" The Association czy "Live For Today" od The Grass Roots. Dionne Warwick poruszy serca swoją "I Say a Little Prayer", a The Beatles ponownie zachwycą "Strawberry Fields".


Druga Godzina: W drugiej godzinie zabrzmią przeboje takie jak "Journey to the Center of Your Mind" od Amboy Dukes, "Magic Carpet Ride" od Steppenwolf, a także "Young Girl" Gary'ego Pucketa. Aretha Franklin porwie nas z "Since You've Been Gone", po czym usłyszymy The Foundations z "Now That I've Found You". Nie zabraknie także klasyków od The Supremes, The Four Tops, Simon and Garfunkel czy The Doors.


Trzecia Godzina: Na zakończenie, trzecia godzina przyniesie nam "Fortunate Son" od CCR, "Marrakesh Express" od CSN&Y oraz klasyczne utwory od The Beatles, Elvisa czy The Who. Sly and The Family Stone rozkręcą zabawę z "Everyday People", a Joe Cocker wzruszy "Feeling Alright".


Słuchaj "LIVE FROM THE '60S with THE REAL DON STEELE" w Radio Safira w ten czwartek o 13.30. Do usłyszenia w muzycznej podróży do serca lat sześćdziesiątych! 🎶🕰️📻


 

Comments


bottom of page