top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Live From The '60s with THE REAL DON STEELE

Czwartek - o godz. 13.30Już o godzinie 13:30 zapraszamy Was do wysłuchania audycji "LIVE FROM THE '60S with THE REAL DON STEELE". Cofniemy się do złotej ery muzyki, by ponownie przeżyć największe hity tamtych lat. Będzie to blisko trzygodzinne muzyczne święto, podczas którego usłyszycie utwory, które na zawsze zmieniły oblicze światowej muzyki.


Pierwsza godzina rozpocznie się od kultowych dźwięków grupy Byrds z ich nieśmiertelnym hitem "Turn Turn Turn", a tuż po nich Petula Clark zabierze nas do "Downtown". Nie zabraknie także energetyzującego "Keep On Dancing" w wykonaniu The Gentrys. W dalszej części audycji pojawia się Herman's Hermits z zabawnym "Henry the Eighth", a Kinks przypomną nam, jak brzmi prawdziwy rock 'n' roll w "All the Day and All the Night" oraz "Set Me Free". Rolling Stones nie pozwolą Wam usiedzieć w miejscu z "Get Off My Cloud".


W drugiej godzinie podróżujemy dalej z klasycznymi utworami, takimi jak "Twist and Shout" w wykonaniu Isley Bros, czy "Return to Sender" od samego Elvisa. Buddy Holly, Four Seasons, a także Ray Charles z jego niezapomnianym "I Can't Stop Loving You" sprawią, że ta podróż przez lata 60-te będzie niezapomniana.


Trzecia godzina to kontynuacja wędrówki z Samem and Dave "Soulman", Gladys Knight and the Pips i ich wersją "I Heard It Through the Grapevine", aż po Jefferson Airplane z psychodelicznym "White Rabbit" i "Somebody to Love". Nie zabraknie także klasyków od The Beatles, Arethy Franklin czy Stevie Wondera, którzy dopełnią całości tego wyjątkowego muzycznego eksperymentu.


Godzina 13.30 - nie przegapcie okazji, by przypomnieć sobie największe hity dekady, które na zawsze zmieniły świat muzyki. Do usłyszenia w Radio Safira!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od komercyjnych reklam i zgiełku codzienności…


Comments


bottom of page