top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Live From The '60s with THE REAL DON STEELE

Czwartek - o godz. 13.30 w Radio.Safira.FM


Już niedługo, bo o godzinie 13:30 na antenie Radio.Safira.FM! "LIVE FROM THE '60s with THE REAL DON STEELE". To cotygodniowa, blisko trzygodzinna audycja, podczas której przeniesiemy Cię wprost do złotej ery muzyki. Zrelaksuj się i pozwól, aby klasyki z lat 60. wypełniły Twoje popołudnie, dzięki starannie dobranym hitom, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki.


W pierwszej godzinie zabrzmią dla Ciebie nieśmiertelne hity takie jak "Satisfaction" od Rolling Stones, energetyczne "Wolly Bully" w wykonaniu Sam The Sham oraz niezapomniane "Help!" od Beatlesów. Nie zabraknie także dźwięków Supremes z "Stop In The Name Of Love" czy kultowego "Mr. Tambourine Man" w wykonaniu The Byrds.


Druga godzina audycji to kontynuacja muzycznej podróży z takimi utworami jak "Travelin' Man" Ricksa Nelsona, swingujące "Let's Twist Again" Chubby'ego Checkera oraz wzruszające "Crying" Roya Orbisona.


Ostatnia, trzecia godzina to finał naszej muzycznej podróży, w której nie zabraknie takich hitów jak "I Want To Take You Higher" Slys And The Family Stone, wzruszające "Stand By Me" Ben E. Kinga czy legendarne "Something" i "Come Together" od Beatlesów.


Dołącz do Radio.Safira.FM i pozwól, aby "LIVE FROM THE '60s with THE REAL DON STEELE" przeniósł Cię w czasie, oferując unikalne brzmienia, które na zawsze pozostaną w sercach fanów.


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności.

Comments


bottom of page