top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

MEETCH - DIGITAL DANCE SHOW

W sobotę o godzinie 23:00. Twoja Biblia: https://tiny.pl/czczd


Dzisiaj o godzinie 23:00, Radio Safira zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne – audycję "DIGITAL DANCE RADIO" prowadzoną przez niezastąpionego MEETCH. Tego wieczoru naszym gościem specjalnym będzie niesamowity Marc Benjamin, który nie tylko zagra swoje największe hity, ale również przedstawi nam ekskluzywne tracki, które z pewnością podbiją parkiety klubów na całym świecie.


Audycja rozpocznie się od energetycznego uderzenia z utworem "Fi Dlam Lil" Marc Benjamin, Zakfreestyler, Roosterjaxx feat. El Kourd, a następnie zabierze słuchaczy w muzyczną podróż pełną tajemniczych ID - ID, które obiecują być prawdziwymi muzycznymi odkryciami.


Nie zabraknie również przestrzeni dla remiksów i edycji, które nadały nowe brzmienie znanych utworów. "Admit It (Helsloot Edit)" Freda Againa czy "Caught A Body" Alesso & Ty Dolla $ign w remiksie Marc Benjamin & Roosterjaxx z pewnością wprawią w ruch każdego słuchacza.


Marc Benjamin zaprezentuje również swoje autorskie utwory, takie jak "Touch Me", "Believe" czy energetyzujące "Do It For Daddy" w kolaboracji z Roosterjaxx, a także "Watch Me Do My Thing" Alannys Weber i soczysty "Soca Soca (MOMARK Bootleg)" MC Mazzie, co zapewni różnorodność i najwyższą jakość muzyczną.


W drugiej części audycji MEETCH przygotował dla nas mix pełen tanecznych hitów. Od "I Wanna (Tchami Remix)" Shiba San & Tchami, przez "Blow My Mind" Pink Panda & Nadim feat. AmeliaCee, aż po "Tra Tra" w wykonaniu HUGEL, BLOND:ISH & Nfasis. Każdy z utworów został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić niezapomniane wrażenia słuchacze.


To będzie noc pełna niespodzianek muzycznych, którą MEETCH i Marc Benjamin zamienią w niezapomniane doświadczenie dla wszystkich fanów elektroniki. Do usłyszenia w sobotę o 23:00!


 

Comments


bottom of page