top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

MEETCH - DIGITAL DANCE SHOW

W sobotę o godzinie 23:00. Twoja Biblia: https://tiny.pl/czczd


Już w sobotę o godzinie 23:00 Meetch zaprezentuje swoje najnowsze wydanie "Digital Dance Show". Tym razem specjalnym gościem będzie niezrównana Kaleena Zanders, której energetyczne utwory z pewnością rozpalą parkiety!


W programie usłyszycie takie hity jak "HAMMER (FIRE AGAIN)" w kolaboracji z Qlankiem, niepowtarzalne "Rumble In The Disco" z Neon Steve, czy hipnotyzujące "Lose My Mind" wraz z AC Slaterem i Nubassem. Kaleena zabierze nas również w podróż przez jej solowe produkcje, w tym zachwycający "On The Wall" oraz "Reload" w remiksie Lee Willsona. Nie zabraknie również współpracy z AC Slaterem przy "Final Fantasy" oraz tanecznych hitów takich jak "Work" z Gigamesh i "Dance No More" z Sunday Scaries.


A to dopiero początek! Meetch Mix przyniesie również selekcję najgorętszych tracków na scenie elektronicznej, w tym "Shadows" od Kungs & Carlity, "Jealous" od Mochakka, a także energetyzujące "Hot In It" od Tiesto & Charli XCX. Fanów deep house'u ucieszy "Do It To It" od Acraze czy "Atmosphere" od FISHER & Kita Alexander. Lista hitów kontynuuje się, obiecując niezapomniane wrażenia muzyczne.


Nie zapomnijcie włączyć Radia Safira w sobotę wieczorem, aby doświadczyć niesamowitej podróży przez świat muzyki elektronicznej z Meetch i Kaleeną Zanders. 

Comments


bottom of page