top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

MEETCH - DIGITAL DANCE SHOW & GT_Ofice

W sobotę o godzinie 23:00.


Już w sobotę o godzinie 23.00 na falach Radio.Safira.FM zapraszamy na muzyczną ucztę przy audycji "Digital Dance Radio".


W ramach gościnnego występu, usłyszymy GT_Ofice (Guest Mix), który zaoferuje nam unikalne połączenia utworów takich jak:


1. "Cutting Loose" w wykonaniu Disco Lines Ft. J. Worra & Anabel Englund,

2. Energiczne "Pump It Up (Angelo The Kid 'Done' Edit)" od Endor x GENESEI,

3. i wiele innych, w tym hity jak "No Tears" od GT_Ofice, Matthew Topper & Sarah de Warren czy "Carry You" Martina Garrixa wraz z Third Party & Oaks Ft. Declan J Donovan.


Nie zabraknie również ekskluzywnego setu od Meetcha, gdzie na liście utworów znajdziemy m.in. "Ravers Bounce" od BRANDON & Lackmus czy "Stereo Function" w wykonaniu Curbi & Kage.


Sobota godz. 23.00. Dołącz do nas na Radio.Safira.FM i zanurz się w głębokich wodach elektronicznych dźwięków w "Digital Dance Radio".


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page