top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Music As Medicine - Exotic House & Progressive Techno

🎶 Wtorek o godz. 23.00

🎵🌙 Wtorkowe Nocne Wibracje z Clainem w Radio Safira - "MUSIC AS MEDICINE: PROGRESSIVE TECHNO SESSION" 🌙🎵


Cześć, miłośnicy nocnych rytmów! Radio Safira zaprasza Was na wyjątkową sesję z Clainem w jego programie "MUSIC AS MEDICINE", gdzie muzyka staje się lekarstwem na codzienne troski. Już w ten wtorek o godzinie 23:00, zanurzcie się w świecie Egzotycznego House'u i Progresywnego Techno!


🔊 Muzyczna Terapia - Odkryjcie uzdrawiającą moc Melodyjnego i Progresywnego Techno. Bogate pejzaże dźwiękowe, porywające rytmy i melodie, które otulą Wasze serca i umysły.


🔊 Wiadomość od Artysty - "MUSIC AS MEDICINE - PROGRESSIVE TECHNO SESSION 020" to wyjątkowa odsłona, która przeniesie Was w inny wymiar dźwięków.


🔊 SPOTLIGHT Tygodnia - "You (Einmusik Remix)" od Haddadi von Engs, wydany przez You Plus One. Nie przegapcie tego muzycznego klejnotu!


🔊 Selekcja Utworów - Z Jordanem Johnem i "Stay Up" (Extended Version), przez Olivera Koletzkiego i "Heart on Hold" (Pavel Petrov Remix), aż do Claina z jego hipnotyzującym "Crépuscule" i "Panique".


🔊 Rytm Nocy - Zanurzcie się w głębokie brzmienia z "Id" od Black Hertz & Hozho, "Manifestation" od SHAZZE oraz "Transporter" od Dok & Martin.


🎶 Dołączcie do naszego muzycznego rytuału w Radio Safira. Niech "MUSIC AS MEDICINE" Claina będzie Waszym przewodnikiem przez noc pełną niezapomnianych dźwięków. Widzimy się w eterze! 🎵🌙


 


Comments


bottom of page