top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Plemienne Transfuzje odc. 6

Niedziela godz. 20.30

Posłuchaj najnowszego odcinka Plemiennych Transfuzji, prowadzonego przez argentyńskiego DJ-a, Ramiro Rossottiego. Urodzony i wychowany w Buenos Aires, Ramiro od wczesnej młodości był zafascynowany muzyką. Przez ostatnie lata intensywnie eksplorował świat produkcji muzycznej, w poszukiwaniu swojego unikatowego brzmienia.


Ramiro wyznacza nowe standardy, przenosząc swoją publiczność w niewyobrażalne sfery dzięki hipnotyzującym melodiom i porywającym rytmom. Jego muzyka umożliwia przeniesienie się w inny wymiar. Pozwala głęboko odczuć dźwięki w harmonii z naturą oraz otoczeniem.


Każda jego wystąpienie to niepowtarzalna chwila, w której eklektyczne i subtelne dźwięki łączą się z potężnymi rytmami. W jego setach muzycznych można odnaleźć starożytne melodie splecione z nowoczesnymi, elektronicznymi brzmieniami i akcentami progresywnymi.


Ramiro miał okazję występować u boku tak renomowanych artystów jak Black Coffee, Guy Gerber, Chet Faker, Art Department i Lee Foss. Jego talent można było podziwiać na licznych festiwalach i w klubach, takich jak Zamna Festival, BPM Festival, Warung Beach Club Tour, Destino Pacha Ibiza czy Pacha Buenos Aires, a także w miejscach takich jak Do Not Sit On The Furniture i Treehouse Miami.W tym odcinku:


01. Like Mike, Cornelius SA & Candy Man feat. Nomvula SA - Bambelela (Capoon Remix)

02. La Santa, Bombo [Redolent]

03. Lizwi, Solidmind, Zenma - Deda

04. Themba, Shina Williams & His African Percussionists - Agboju Logun (Themba’s Extended Herd Mix)

05. Bun Xapa - Paris

06. Da Druma, Saint Evo - Last Summer

07. JAMIIE - Voices (DJEFF Remix)

08. Ramiro Rossotti, Tanit - Deseo (Capoon Remix)

09. Doriann, Anorre - Veins

10. KEENE - Woe Misik

11. Chris Tempo, PolyRhythm - Chambaku (PolyRhythm Afro Latin Mix)

12. ADDFX, Gabsy - Misirlou [Redolent]

13. Ankhoï - Hallelujah

 

Comments


bottom of page