top of page

Serwis informacyjny

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - FIIN

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


Zapraszam wszystkich miłośników elektronicznych brzmień na kolejne wydarzenie w naszym radiowym rozkładzie jazdy - audycję "Redolent Music Show" na antenie Radio.Safira.FM! Już dziś o godzinie 21:00 przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez afro-latynoskie rytmu razem z Fiinem, który za cel postawił sobie stworzenie unikatowego brzmienia. Czerpiąc z house'u i techno, udało mu się skomponować melodyjne bity z undergroundowym sznytem. Utwory takie jak "Lola", "Le Crocodile" i "Days Like This", wydane pod skrzydłami Ultra Music Records, zgromadziły łącznie ponad trzy miliony odtworzeń na Spotify.


W 2018 roku Fiin zapoczątkował "Relic" - przełomowe niedzielne imprezy w Miami, inspirując nową falę talentów DJ-skich i entuzjastów muzyki tanecznej. Dzielił scenę z takimi sławami jak Rüfüs Du Sol, Hot Since '82, Seth Troxler, Diplo, występując na prestiżowych scenach i festiwalach. Odkryjcie z nami afro-latynoską podróż z FIINem, w tym jego najnowsze wydanie "Mi Tierra" wraz z Pezlo MD & Vikiną na Redolent!


W programie między innymi:


1. Yamil - "Giving Love to Me"

2. James Stewart, MoBlack, Anis Hachemi, Giu Diana - "Sabor" (Giu Diana Remix)

3. AMEME, Baron (FR) - "Like That"

4. Lazarusman, Liva K, atsou - "100 Horses"

5. Philou Louzolo, DJ Kwamzy, Osas Aghaku - "Baba"

6. Sparrow & Barbossa with Young Saab - "Lean into the Sunshine"

7. Pexxner - "Wrap Me Not"

8. dOP- "Resist" (DADADISCO)

9. Sevdavision, KEENE - "For Now" (KEENE REMIX)

10. Fiin, Pezlo MD, Vikina - "Mi Tierra" [Redolent]

11. Hyenah, Demetrius, JAMIIE - "Life's Plan" (Jamiie Remix)

12. Fiin, Fred Miguel, Pezlo - "Otra Noche"


Radio.Safira.FM Redolent Music Show o godz. 21.00. Do usłyszenia na antenie!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page