top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - LA SANTA

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 21.00 w Radio Safira zapraszamy na wyjątkową audycję "Redolent Music" z udziałem DJ CHUS i LA SANTA. Przygotujcie się na niezwykłe muzyczne doznania, gdzie główną gwiazdą wieczoru będzie LA SANTA, szefowa wytwórni Redolent Music.


W tym tygodniu LA SANTA, która łączy w swojej twórczości wpływy muzyki klasycznej, jazzu, bossa novy, soulu i muzyki światowej, zabierze nas w niezwykłą podróż przez głębokie, afrykańskie brzmienia groove.


Jej DJ sety charakteryzują się niezwykłą wrażliwością, harmonią i wysokimi dawkami rytmu, bębnów oraz etnicznych korzeni.


LA SANTA dzieliła DJską kabinę z najlepszymi międzynarodowymi DJami muzyki elektronicznej, takimi jak The Martinez Brothers, Seth Troxler, Blond:ish, CHUS, Dennis Ferrer, Deborah De Luca, Oscar L, Audio Fly czy Birds Of Mind. Jej energia i groove rozprzestrzeniają się na całym świecie, z występami w Ibiza, Tulum, Kairze, Gwatemali, Panamie, Bali, Indiach, Maroku i wielu innych miejscach.


W audycji usłyszycie ulubione utwory LA SANTA z zeszłego roku oraz nowości, które wkrótce pojawią się w wytwórni Redolent. Wśród nich znalazły się takie hity jak "Blue Velvet" Óscara De Rivera w remiksie DJ CHUS, "My Tribe" Brandona Lucasa i Afriqua, "Oasis" LA SANTA i G.Zamory w remiksie Safar FR, czy energetyczne "Bunyi" i "Bombo" samej LA SANTA.


Dołączcie do nas w Radio Safira, aby przeżyć głęboką, afrykańską i pełną groove podróż muzyczną z LA SANTA, pełną nowych wydawnictw z Redolent. To będzie niezapomniana muzyczna uczta!


 

Comments


bottom of page