top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - Sparrow & Barbossa

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


W nadchodzącą niedzielę o godzinie 21:00, Radio.Safira.FM ma zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydanie Redolent Music Show, prowadzone przez zjawiskowych DJ CHUS & LA SANTA. Tym razem naszymi gośćmi będą niesamowici SPARROW & BARBOSSA, duet DJ-ów i producentów z Madrytu, tworzony przez Bryana Colettę ze Szwajcarii oraz Emiliano Haberli z Urugwaju.


SPARROW & BARBOSSA to mistrzowie w kreowaniu muzyki, która łączy w sobie organiczne brzmienia z elektroniczną progresją. Bryan wnosi nowatorstwo dźwięków i melodii, podczas gdy Emiliano, z jego doświadczeniem, dba o rytmiczny aspekt każdego utworu. Jako globtroterzy i prawdziwi miłośnicy etnicznych i zapomnianych kultur, są oddani przekazywaniu tego dziedzictwa za pośrednictwem muzyki elektronicznej.


Oto Afro House w towarzystwie SPARROW & BARBOSSA! Włączcie Radio.Safira.FM w niedzielę o godz. 21.00 i dajcie się porwać niepowtarzalnym brzmieniom, które przeniosą Was w najdalsze zakątki muzycznego świata.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Opmerkingen


bottom of page