top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Rever Gelida Show

Poniedziałek o godz. 21.00 🔥🎶

🌟 Odkryjcie muzyczny wszechświat z Gelidą w audycji "REVER GELIDA SHOW" w Radio Safira! 🌍


🎛️ Jak w każdy poniedziałek o 21:00, Gelida zabierze Was w podróż po dźwiękach przekraczających granice. Poczujcie energię i pasję różnorodności muzyki płynącej z każdego zakątka globu. 🎶


📡 W tym tygodniu usłyszycie wyjątkowy miks utworów od takich artystów jak Gelida, Reveuse, Trenom, Drove, mistrz trance Giuseppe Ottaviani, energetyczny Olly James, legenda elektroniki Armin Van Buuren i wielu innych.


🔥 Świętujmy razem uniwersalny język, który nas wszystkich łączy - muzykę. Niech każdy bit i każda melodia staną się mostem między sercami wszystkich krajów!


🔝 Zapraszamy na ekskluzywne brzmienia z "REVER GELIDA SHOW" - gdzie premierowe tracki i niepublikowane dotąd remiksy tworzą niezapomnianą playlistę. W tym tygodniu nie przegapcie "Turn It Up" od Reveuse, Trenom i Gelidy - naszego utworu tygodnia!


💽 Gelida zapewne zaskoczy Was swoim nowym hitem "Take This Love" w remiksie Reveuse, a Trenom wprowadzi do stanu "Falling Down" w swoim najnowszym kawałku. Plus, niezapomniane techno vibes od YROR? i energetyzujące "Aftermath" Nicka Havsen'a czekają, aby rozkręcić Wasz wieczór.


🚀 Dołączcie do nas i dajcie się porwać w taneczną podróż z Radio Safira. Bądźcie gotowi na poniedziałkowy wieczór pełen niespodzianek muzycznych!


 

Comments


bottom of page