top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Rewind Christian Music

W KAŻDY PIĄTEK: Z radością informujemy o nowości w naszej ramówce radiowej! Od najbliższego piątku będziemy emitować program pod tytułem "Rewind Christian Music," który zdobył już serca odbiorców w wielu stacjach radiowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Teraz dołącza do Safira.FM!

🎶 Co Was czeka w "Rewind Christian Music"? 🎶


Audycja zabierze Was w podróż przez największe hity z okresu szybkiego rozwoju muzyki chrześcijańskiej (CCM), od końca lat 80-tych aż do początków XXI wieku. Słyszeliście już o Jars of Clay, Michaelu W. Smithu czy DC Talk? A może jesteście fanami Point of Grace, Audio Adrenaline, Amy Grant, 4Him, Stevena Curtisa Chapmana, Petry, Rebecci St. James, Third Day, Newsboys? Jeżeli tak, to ta audycja jest właśnie dla Was! Jeżeli nie, to dajcie sobie szansę!


⏰ Kiedy nas słuchać? ⏰


Audycja "Rewind Christian Music" będzie emitowana w sześciu różnych segmentach:


- 7:30

- 12:30

- 14:00

- 18:00

- 19:00

- 21:00


Zapraszamy do wspólnego odkrywania muzyki, która nie tylko porusza serca, ale i niesie ze sobą głębokie przesłanie. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami tym wyjątkowym doświadczeniem muzycznym. Audycja w każdy piątek od rana do wieczora i dłużej. Do usłyszenia na falach Safira.FM! 📻🎶

 

Wiktor, Safira.FM

Comments


bottom of page