top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Rewind Christian Music

PIĄTEK w Safira.FM!

Dziś przez cały dzień, Radio Safira zaprasza na wyjątkowe świąteczne doznania muzyczne z audycją "CHRISTMAS SPECIAL".


GODZINA PIERWSZA: (W SEGMENT PIERWSZY) 21:54 Przenieśmy się w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia z "Wonderful Christmastime" w wykonaniu Jump 5, "Sweet Little Jesus" Rebeki St. James, a Avalon nie pozwoli nam zaoszczędzić świątecznego nastroju tylko na Święta z "Don't Save It All For CMAS". DC Talk dodadzą humoru z "Yo Ho Ho", a "O Holy Night" w wykonaniu Out of the Grey to prawdziwie świąteczna klasyka.


(SEGMENT DRUGI) 17:59 Michael W. Smith wprowadzi nas w radosny nastrój z "Gloria", 4Him z "Season Of Love" i Jars Of Clay z "God Rest Ye Merry Gent." na pewno ogrzeją serca. Steven Curtis Chapman z "Away In A Manger" i Leigh Nash z "Babe In The Straw" to kolejne muzyczne perełki tego popołudnia.


(SEGMENT TRZECI) 13:53 Jaci Velasquez z "One Silent Night" i Bryan Duncan z "Hark! The Herold Angels" to gwarancja wzruszeń. Amy Grant "Christmas To Remember" zakończy tę godzinę, pozostawiając nas z ciepłym świątecznym wspomnieniem.


GODZINA DRUGA: (SEGMENT CZWARTY) 18:19 Whiteheart z "Little Drummer Boy" i Nicole C. Mullen z "365" rozpoczną nasze świąteczne odliczanie. City On A Hill z "It's Christmas Time" i Take 6 z "He Is Christmas" to dźwięki, które wprowadzą nas w najpiękniejsze chwile tych Świąt. FUNNY FLASHBACK z "Carol Of The Fryers" na pewno wywoła uśmiech.


(SEGMENT PIĄTY) 17:09 Zoegirl z "Angels We Have Heard On High" i Point of Grace z "Jingle Bell Rock" zatroszczą się o świąteczny rytm, a Caedmon's Call z "What Child Is This" i Crystal Lewis z "Go Tell It On The Mountain" wprowadzą nas w nastrój zadumy nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Manheim Steamroller z "Deck The Halls" zakończy ten segment feerią świątecznych dźwięków.


(SEGMENT SZÓSTY) 17:20 Joy Williams z "2000 Decembers Ago" i Wayne Watson z "The Angel Medley" to artyści, którzy pozwolą nam przeżyć te Święta na nowo. Newsong z "Joy To The Rhythm Of The World" zakończą nasz świąteczny maraton, niosąc radość i miłość w każdą domową przestrzeń.


Spędź z nami ten wyjątkowy czas i pozwól sobie na chwilę refleksji oraz prawdziwej radości płynącej z serca zbliżającego się Bożego Narodzenia. To wszystko w "CHRISTMAS SPECIAL" na antenie Radia Safira!


 

コメント


bottom of page