top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Sobota z Andy'm Chrisman'em

Worship 🎶


W najbliższą sobotę, zapraszamy Was na niezwykłą duchową podróż w Radio Safira z audycją "Worship with Andy Chrisman – My King". Przez dwie godziny będziemy wspólnie oddawać chwałę, dziękczynienie i adorację, słuchając wyjątkowych utworów współczesnej muzyki chrześcijańskiej. Ta audycja to czas, kiedy możemy zbliżyć się do Boga przez piękno muzyki, która dotyka serca i duszy.


Segment 1 (17m58s)

Rozpoczniemy od inspirującego utworu Cece Winans "That’s My King", który wprowadzi nas w atmosferę uwielbienia. Następnie The Belonging Co z "Zeal" i duet Matt Redman & Chris Tomlin w "How Great Thou Art (Until That Day)" pozwolą nam kontemplować wielkość naszego Boga. LO Worship z "He's Not Done" przypomni, że Bóg ciągle działa w naszym życiu.


Segment 2 (18m16s)

Dalej usłyszymy Matt Boswell & Matt Papa z "His Mercy Is More", co przybliży nas do rozumienia nieskończonego miłosierdzia Bożego. Red Rocks Worship z "No Name", Citizens z "Everything and More" i I AM THEY z "Tremble" pozwolą nam pogłębić naszą relację z Bogiem przez uwielbienie.


Segment 3 (19m37s)

We The Kingdom z "God So Loved" i Elevation Worship z "Trust In God" przypomną nam o miłości i zaufaniu, które powinniśmy pokładać w naszym Ojcu. Meredith Andrews z "The Lamb, The Lion, The King" i CCV Music z "Bloom" zakończą pierwszą godzinę naszego muzycznego uwielbienia.


Segment 4 (18m00s)

Druga godzina rozpocznie się od Jesus Culture & Chris McClarney z "Let The People Sing", Phil Wickham z "I Believe", Vertical Worship z "Build An Altar" i The Worship Initiative & Shane & Shane z "This Is Our God", co jeszcze bardziej wzmocni nasze duchowe przeżycia.


Segment 5 (17m24s)

Brandon Lake z "Praise You Anywhere", Passion z "The Lord Will Provide", Brooke Ligertwood z "Bless God" i Jeremy Riddle z "Home" przybliżą nas do zrozumienia, że nasz dom jest tam, gdzie jest obecność Boga.


Segment 6 (20m18s)

Na zakończenie Cody Carnes & Benjamin William Hastings z "Take You At Your Word", Mack Brock z "Magnify", Bethel Music z "The Blood" i Gateway Worship z "Jesus Is My Healer" przypomną nam o mocy, którą ma wiara i uzdrowienie w imieniu Jezusa.


Dołączcie do nas w Radio Safira w tę sobotę o godz. 8.30, 11.30, 12.30, 17.30, 18.30 i 19.00. Niech ten muzyczny czas relaksu, stanie się dla Was także źródłem duchowej odnowy i bliskości z Bogiem.


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności...Comments


bottom of page