top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Sugar Show & Robin Schulz

Wtorek o godz. 21.00, 🔥🎵 Radio.Safira.FM


🎶💥 Już we wtorek o godzinie 21.00 na antenie Radio.Safira.FM czeka na Was kolejna muzyczna uczta – audycja "Sugar Radio Show", prowadzona przez znanego na całym świecie DJ-a i producenta, Robina Schulza.


W nadchodzącym odcinku Robin Schulz zaprezentuje wyjątkową selekcję utworów, wśród których znajdą się zarówno energetyczne hity, jak i te bardziej nostalgiczne. Nie zabraknie utworów takich artystów jak John Summit & Hayla z "Where You Are", pełnego wigoru połączenia Hugela & Diplo w "Stay High", czy też charakterystycznego dla Schulza i Topic'a "One By One (feat. Oaks)".


Miłośnicy klasycznych brzmień będą mogli ponownie zakochać się w "Sweet Disposition" od The Temper Trap, a także przeżyć moc emocji z "Enjoy The Silence" w wersji Depeche Mode. Do tego dochodzi elektryzująca "Sonic Empire" od Members Of Mayday oraz hipnotyzująca "Are We Dreaming" w wykonaniu Fideles & Re-Type.


Audycja to nie tylko okazja do odkrycia nowości, ale również przestrzeń, gdzie klasyka spotyka się z nowoczesnością – na przykład w remiksie "Hey Hey" od Dennis Ferrer przygotowanym przez Jack Backa czy w innowacyjnym "You & Me (Rivo Remix)" od Disclosure.


Nie zabraknie także utworów, które z pewnością poruszą taneczną duszę każdego słuchacza, jak "Takama" Ahmeda Helmy'ego czy "Wanna Dance" w wykonaniu Alle Farben, Jamesa Cartera i VARGENa. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy preferuje dynamiczne bity, czy subtelniejsze, emocjonalne melodii.


To wszystko i jeszcze więcej czeka na Was już we wtorek wieczorem. Zapraszamy do słuchania na fali Radio.Safira.FM!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page