top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

THE AMAZING 80S with M.G. KELLY

🎉✨ Dzisiaj o godz. 13.30 - w Radio Safira!

Przeżyjmy razem tę podróż w czasie do złotej ery muzyki, pełnej niezapomnianych hitów, które nadal rozbrzmiewają w naszych sercach.


W pierwszej godzinie audycji rozgrzejemy Was utworami takich gwiazd jak John Cougar Mellencamp z kultowym "R.O.C.K. In The U.S.A.", dynamicznymi Eurhythmics i ich "Would I Lie To You" czy nieśmiertelnym "Born In The U.S.A." Bruce'a Springsteena.


Nie zabraknie też Petera Schillinga z "Major Tom (Coming Home)" czy rockowego brzmienia Billy'ego Idola z "White Wedding". Michael Jackson porwie Was swoim "Bad", a emocje na pewno podkręci "Harden My Heart" od Quarterflash.


Druga godzina to kolejna dawka niezapomnianych dźwięków. Glen Frey z "The Heat Is On", Billy Joel i jego "Uptown Girl", a także przebojowe "You Spin Me Round (Like A Record)" zespołu Dead Or Alive. Przygotowaliśmy też "Africa" od Toto oraz "I Would Die 4 U" legendarnego Prince'a.


To będzie prawdziwa uczta dla fanów muzyki lat 80-tych! Dołącz do nas w tej niezwykłej muzycznej podróży i poczuj ducha tej niesamowitej dekady razem z Radio Safira!


 

Комментарии


bottom of page